twitter

follow JDD_Krakow at http://twitter.com


  • polski
  • english

Zdjęcia są dostępne online

Zapraszamy do oglądania zdjęć z konferencji. Można je znaleźć tutaj.

Prezentacje już udostępnione!

Zapraszamy do przeglądania slajdów z wykładów wygłaszanych w czasie JDD10. Wszystkie prezentacje znaleźć można tutaj.

Piąta edycja JDD zakończona!

W tym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy Was do Krakowa na dłuższy, dwudniowy pobyt. Na JDD mieliście okazję wysłuchać kilkunastu wykładów, wziąć udział w trzech warsztatach prowadzonych przez zagranicznych specjalistów i pobawić się na wieczornej imprezie konferencyjnej.

Serdecznie dziękujemy za udział niemal 350 uczestnikom, naszym polskim i zagranicznym prelegentom, a także patronom medialnym i sponsorom konferencji. Szczególne podziękowania należą się członkom Rady Programowej za pomoc w wyborze najlepszych prezentacji.

Wszystkie slajdy będą dostępne na stronie JDD jeszcze w tym tygodniu.

Dziękujemy i zapraszamy na następną edycję JDD w przyszłym roku, a już wiosną 2011 organizujemy dla Was drugą edycję 4Developers.

Uwaga! Zmiana agendy konferencji

Z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy zmodyfikować program JDD. Uaktualnioną agendę znajdziecie tutaj. Najważniejsza zmiana dotyczy godziny rozpoczęcia konferencji . Na oficjalne powitanie, a zaraz po nim wykłady zapraszamy w czwartek od 9:30. Rejestracja na konferencję będzie otwarta od 08:00. Po zarejestrowaniu się, zapraszamy Was na śniadanie – kawę, herbatę, kanapki i ciasteczka. W piątek zaczynamy konferencję o 9:15. Tak jak poprzedniego dnia, od 8:45 na miejscu konferencji czeka na Was śniadanie.

Jeszcze dziś każdy uczestnik konferencji otrzyma (na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym) Informator JDD, który zawiera najważniejsze informacje dotyczące organizacji i przebiegu konferencji m. in. dojazdu na miejsce konferencji, miejsc parkingowych, konkursów i imprezy konferencyjnej. Informator możesz także pobrać stąd.

Przepraszamy Was za wprowadzone zmiany i bardzo serdecznie zapraszamy na JDD!

JDD już za trzy dni!

Zapraszamy do przeglądnięcia uaktualnionej agendy konferencji. Wprowadziliśmy kilka ulepszeń m.in. przesunęliśmy rozpoczęcie tak, aby osoby spoza Krakowa mogły spokojnie zdążyć na pierwszy wykład. Przedłużyliśmy także warsztaty, tak aby nie zabrakło czasu na Wasze pytania. Aktualni program JDD znajdziecie tutaj.

Warsztaty na JDD

Zapraszamy na stronę http://10.jdd.org.pl/warsztaty, gdzie umieściliśmy informacje o warsztatach, które odbędą się drugiego dnia konferencji. Dla uczestników konferencji, warsztaty są darmowe, wymagana jest jednak rejestracja. Limit miejsc na każdym warsztacie to 25.
Rejestracja na warsztaty rozpocznie się 23 września o godzinie 17:00.

Zapraszamy!

Warsztaty JDD – jedyna okazja, żeby za cenę biletu na konferencję wziąć udział w warsztatach światowej sławy specjalistów

Zapraszamy uczestników na warsztaty, które odbędą się drugiego dnia konferencji, w piątek od 10:00 do 12:50. W tym czasie, odbędą się trzy równoległe szkolenia prowadzone przez gości JDD: Lindę Rising i Teda Newarda (nazwisko trzeciego trenera zdradzimy wkrótce). Udział w warsztatach jest wliczony w cenę konferencji, na każdy z nich obowiązuje limit 25 osób. Na początku września otworzymy zapisy na warsztaty, o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń, a w kwestiach spornych (np. braku miejsc) termin rejestracji na konferencję.

Ted Neward wystąpi w czasie JDD10

Ted jest niezależnym konsultantem, który zajmuje się szczególnie systemami Enterprise tworzonych zarówno dla największych korporacji jak i małych firm. Doskonale znany z wielu publikacji, międzynarodowych konferencji (m.in. No Fluff Just Stuff, czy Devoxx) oraz świetnego, technicznego bloga. Ted gościł już w Krakowie, na edycji JDD w 2008 roku, kiedy to mówił na temat nowych trendów w programowaniu, przyszłości i rozwoju języków. Jaki temat przedstawi w tym roku? Już wkrótce więcej informacji.

Linda Rising pierwszym prelegentem JDD10!

Doskonale znana wszystkim specjalistka zajmującą się głównie Agile, wzorcami projektowymi i programowaniem obiektowym; autorka wielu książek wystąpi w czasie piątej edycji JDD.

Zapraszamy na kolejną, piątą już edycję konferencji JDD

Z okazji piątych urodzin wiele się zmieni. Przede wszystkim, tegoroczne JDD będzie dwudniowe. Co to oznacza? Możecie się spodziewać większej ilości prezentacji na wysokim poziomie i szerszego wyboru tematyki. Dzięki przedłużeniu konferencji zyskamy także więcej czasu na pytania i dyskusje. Będziemy mieć także okazję, żeby porozmawiać w luźniejszej atmosferze w czasie pokonferencyjnej imprezy, która odbędzie się po zakończeniu pierwszego dnia JDD. Bez zmian pozostaje to co w JDD najlepsze: świetne, aktualne wykłady, znakomici prelegenci z całego świata, prezentacja javowych nowości

7 i 8 października 2010 zapraszamy do Krakowa programistów Java, inżynierów oprogramowania, architektów systemów, specjalistów IT oraz dyrektorów działów informatycznych.

Proidea